ניהול פרויקטים

ניהול פרויקטים

מנהל הפרוייקט הוא הגורם המרכזי המחבר את כל הפאזל בכדי לבנות את הבית המושלם. במסגרת ניהול הפרויקט מתבצעים מספר תהליכים שונים: פגישות תכנון ראשונות עם הלקוח והאדריכל, הגדרות התקציב, תכנון סופי - בשיתוף אדריכל, מהנדס והיועצים בתחומים השונים, הוצאת מכרז קבלנים הכולל גם כתב כמויות, בחירת קבלני ביצוע וחתימה על חוזים. לאחר קבלת ההיתרים יציאה לביצוע תוך הקפדה על שמירת התקציב ועמידה בלוחות הזמנים, ניהול ואינטגרציה בין הקבלנים המבצעים, אישורי ביצוע בשלבי הפרויקט, טיפול בהיתרי האכלוס ולבסוף כניסה מושלמת לבית חלומותיכם כפי שבאמת רציתם ותכננתם.

פיקוח וניהול בקרה ומעקב

פיקוח וניהול בקרה ומעקב

עבודת הפיקוח באה לידי ביטוי בבקרה על איכות העבודה בהתאם לתקן הישראלי ולמפרט הבנייה. בדיקה והקפדה על דיוק העבודה, בדיקת הפרטים הקטנים ואיכות הביצוע. מתן פתרונות יצירתיים בשטח לכל בעיה הנוצרת מהתנגשות בין התוכניות למצב האמיתי בשטח, או מכל סיבה אחרת. ביצוע בקרת תכולה - התאמת החומרים והמוצרים בשטח בהתאם לדרישה מהקבלנים השונים בפרויקט. חשוב לזכור כי עבודת הפיקוח באה לידי ביטוי גם בדברים שלא רואים בעין ונמצאים בתוך הבטון ותחת הריצוף והטיח, ובעיקר מניעת בעיות וכשלים שעלולים להתגלות ולהווצר במהלך השנים.

ייעוץ הנדסי וטכני לתהליכי הבנייה

ייעוץ הנדסי וטכני לתהליכי הבנייה

מתן ייעוץ הנדסי לתוכניות הבית הראשוניות והסופיות. מה ניתן ורצוי לבצע ומה לא, מתן ייעוץ טכני לאבזור הבית. הייעוץ ניתן לפני ובמהלך הבנייה, תוך מתן דגש לפתרונות לדרישות ולשינויי הלקוח, במגבלות הביצוע האפשריות.

בדק דירות ובתי קרקע

בדק דירות ובתי קרקע

רכשתם נכס - דירה או בית צמוד קרקע, אנחנו מבצעים גם בדיקות בדק וכשירות לנכסים על מנת שתהיו בשליטה על מה שיש לכם ביד – בדיקת ליקויי בנייה בהתאמה לתקן הישראלי ולמפרט הבנייה, במטרה לגלות היתכנות לבעיות עתידיות במבנה ומניעת סכנות בטיחותיות.

 

שתי פגישות ייעוץ ראשונות ללא עלות וללא התחייבות

בניית בית היא, ברוב המקרים, פרויקט חיינו המגלם בתוכו דילמות רבות וחלקן אף כבדות. עוד לפני תחילת בניית הבית החדש. ההיבט התקציבי הוא לרוב החלק העיקרי בהתפתחויותן של דילמות אלו. ניתן להיפגש ולהתייעץ בנחת, על מנת לקבל את התמונה המלאה עוד בטרם תחילת תהליך התכנון והבנייה.